דבר יו"ר ההסתדרות החדשה

1588699287

ארנון בר דוד (אורן כהן)

חברות וחברים, עובדות ועובדים יקרים,

מרכז הפועל מהווה מזה כמאה שנים, חלק מרכזי בהתפתחותו ובקידומו של הספורט בישראל ומטמיע בעוסקים במלאכה את ערכי המצוינות ואורח החיים הבריא. תרומתו של המרכז לטיפוח תרבות הספורט, מעוררת השראה בקרב מבוגרים וילדים, מקצוענים וחובבים, נשים וגברים כאחד. המסורת המפוארת של הפועל שזורה בהיסטוריה של המדינה, מימי היישוב ועד ימים אלה.

הפועל חשובה להסתדרות וההסתדרות חשובה להפועל. שיתוף הפעולה הפורה וארוך השנים בין ההסתדרות למרכז הפועל, מהווה חלק בלתי נפרד מעולם הרווחה של האדם העובד, וגם השנה – ועל אף האתגר המשמעותי אשר מציב בפנינו משבר הקורונה – ההסתדרות תמשיך ותפעל לקידום הספורט באמצעות מרכז הפועל.

פעילות הספורט העממי במקומות העבודה תורמת רבות הן לגוף והן לנפש של העובדים. פעילויות הליגה למקומות עבודה, קידומן של פעילויות ספורט בקרב אנשים עם מוגבלות ואירוע השיא השנתי -הספורטיאדה, כוללים מאות אלפי עובדים ועובדות אשר מיישמים הלכה למעשה את הערכים שההסתדרות חרתה על דגלה כתנועה החברתית הגדולה ביותר בישראל, ערכים של שוויון, סולידריות וערבות הדדית.

בהזדמנות זו, אבקש לברך את העובדות והעובדים של מרכז הפועל, בראשות יו”ר הדירקטוריון פרוספר בן חמו והמנכ"ל יורם אורנשטיין, על הפעילות המגוונת והענפה לקידום הספורט בישראל.

אני מאחל לכל העושים במלאכה ולכל הנהנים מהפעילות המבורכת של הפועל שנמשיך כולנו לצעוד יחד לשיאים חדשים, חרף האתגרים הבריאותיים, הכלכליים והספורטיביים שתקופה זו מציבה בפנינו.

בברכה,
ארנון בר דוד,
יו"ר ההסתדרות